Akcesoria do konsoli Sony PS4 które warto...


Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
Tagi: konsola sony   ps4   akcesoria do konsoli  
26 lipca 2015, 18:36

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej konsoli PS4 w 100 procentach należy dokupić do niej stosowne akcesoria:

 

Dodatkowy kontroler bezprzewodowy DualShock 4

 

Drugi pad konieczny jest do wspólnej gry na konsoli w dwie osoby. Na rynku występuje w sklepach internetowych w różnych kolorach: czarnym, niebieskim czy czerwonym. Przy jego zakupie nie zapomnij też o dodatkowym przewodzie USB do jego ładowania lub o nabyciu dodatkowej ładowarki do kontrolerów DualShock 4.

 

Kamera Sony PS4 EYE czyli popularny Kinect do PS4

 

Przeprojektowana na nowo wersja kamerki znanej już z modelu Sony Playstation 3. Wyposażona jest już 2 obiektywy umozliwiające zdecydowanie bardziej precyzyjną rejestrację ruchu oraz większy komfort graczY i zabawy w porównaniu z Playstation 3

 

Ładowarka do padów DS4

 

Posiadając tylko jeden pad startowy DualShock 4 z jego ładowaniem nie ma żadnych problemów. Do zestawu dołączony jest przewód USB do ładowania z portu urządzenia. Ale już przy zakupie kolejnego kontrolera, czy kontrolerów Playstation Move musisz wykonać zakup stosownej ładowarki do padów PS4. Będziesz mógł jednocześnie je wszystkie zasilić pozostawiając wolne kolejne gniazdo USB w konsoli

 

Pad PlayStation Move

 

Klasyczna różdzka Sony Move taka jak w Sony Playstation 3 może stanowić dalsze uzupełnienie systemu rozrywki Playstation Move. Już długo przed debiutem nowej konsoli do gier było wiadomo, że kontroler ten zagra olbrzymią rolę w nowym systemie Sony.

 

Co prawda producent umożliwił sterowanie konsolą Sony PS4 za pomocą nowego pada DualShock 4, ale dopiero podłaczenie różdzki czyni gre wygodną i atrakcyjną.

 

Oderwać gracza od fotela, sprawić, aby skakał, biegał, podrygiwał, czy powiewał rękami - wszystko to stało na myśli producentom nowych gier na PS4. Nowy pad Move po modernizacji ma być jeszcze bardziej precyzyjny od poprzednika.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz