Rynek gier video - konsole Xbox


Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
Tagi: gry   gry video  
31 lipca 2015, 17:08

Rynkiem, który trzyma się znakomicie, bez względu na przedział wiekowy płeć i zainteresowania dzieci jest rynek gier komputerowych. Zwłaszcza gry na konsolę Xbox cieszą się dużym powodzeniem.

 

Dają one niezastąpione wrażenia i pozwalają na fantastyczną zabawę. Co ciekawe, czasy wszelkich typów padów do gier powoli odchodzą w zapomnienie. Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów sterowania za pomocą balansu ciała, ruchów i gestów. Chodzi oczywiście o technologię Kinect dostępną w grach na Xbox'a 360.

 

Spośród szcególnie popularnych produktów na rynku warto zwrócić uwagę na kilka nowych gier, które z pewnością dostarczą wiele frajdy młodym fanom gier. Jedną z nich jest Star Wars, a więc szeroko znana i uznana na całym świecie opowieść o Gwiezdnych Wojnach. Wybitny prezent nie tylko dla wielbicieli gier ale i kina sci-fi. Jest to niesamowita przygoda pełna walk z użyciem świetlnego miecza i podróży statkami kosmicznymi. A wszystko jest obsługiwane za pomocą Kinecta na Xbox One.

 

Inną często wybieraną propozycją jest również pakiet 13 doskonałych gier sportowych występujący pod nazwą Kinect Sports Ultimate.

 

To w tej grze niemu możemy z użyciem kontrolera Kinect zmierzyć się z innymi graczami w takich dyscyplinach jak skok w dal, rzut oszczepem, biegi krótkodystansowe, piłka nożna, siatkówka, kręgle, boks, tenis stołowy, futbol amerykański, rzutki, baseball, jazda na nartach i golf.

 

Kilka poziomów trudności czyni z gry atrakcyjny kąsek zarówno dla doświadczonych graczy jak i początkujących miłośników Xbox'a.

 

Inną propozycją pełną napięcia, zwrotów akcji i doskonałej grafiki jest Forza Motorsport 4 . Wyjątkowa gratka dla miłośników motorów i gier wyścigowych. Praktycznie nie da się nie pokochać wrażeń, które zapewnia sterowanie samochodem za pomocą Kinect.

Więcej informacji o Kinect

 

Sama gra jest rozbudowaną wersją następnej już odsłony popularnych wyścigówek dostępnych tylko na konsoli Xbox 360.

 

Grający ma dostępne 320 samochodów od ponad 70 producentów oraz wiele sposobności przeżywania wspólnych przygód z graczami z całego kraju. Możliwe jest ściganie się nawet 16 graczy jednocześnie podczas zmagań za pomocą internetu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz