Kategoria

Konsola dla gracza


Dlaczego warto kupić Xbox One
Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
16 lutego 2016, 13:12

Trzecia generacja konsoli do gier Xbox One zachwyci każdego. Dostępna jest w sprzedaży w 13 krajach, także w Polsce. Zdecydowanie, taką konsolę warto kupić.

Dzięki niej, można zapewnić sobie wyjątkową rozrywkę. Jest skierowana zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Każdy skorzysta z jej niezwykłych możliwości. Jest to następczyni konsoli Xbox 360.

W tym jednym urządzeniu, znajdują się wszystkie medialne sprzęty, które dostarczają nam rozrywki w zaciszu domowym. Na pewno z efektów, jakie uzyskamy dzięki takiej konsoli będziemy zadowoleni. Rozrywka będzie zapewniona na wysokim poziomie.

Zestawy Xbox One w sklepie techsat24.pl

Uzyskać będzie można pełnie rozrywki. Możemy na takiej konsoli zagrać we wszystkie najnowsze gry. Dostarczy nam wiele przyjemnej rozrywki podczas wieczornych spotkań z rodziną czy ze znajomymi.

 

Możemy w nią grać w pojedynkę lub z ulubionymi towarzyszami. W związku z tym, w każdej sytuacji z takiej konsoli będziemy mogli skorzystać.

Jak najbardziej każdy będzie się mógł cieszyć z tego, że zdecydował się nabyć taką właśnie konsolę. Nie ma takiej możliwości, aby komuś ona nie przypadła do gustu. W końcu jest jednym z najbardziej nowoczesnych urządzeń do gier.

Będziemy zadowoleni z tego, jak bardzo można będzie ją wykorzystać we własnym domu. Na żaden aspekt jej funkcjonowania nie można będzie narzekać. Wszystko z nią będzie w jak najlepszym porządku, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć.

Warto na taką właśnie konsolę postawić. Dlaczego warto kupić Xbox One? Bo jest najlepsza.

Rynek gier video - konsole Xbox
Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
Tagi: gry   gry video  
31 lipca 2015, 17:08

Rynkiem, który trzyma się znakomicie, bez względu na przedział wiekowy płeć i zainteresowania dzieci jest rynek gier komputerowych. Zwłaszcza gry na konsolę Xbox cieszą się dużym powodzeniem.

 

Dają one niezastąpione wrażenia i pozwalają na fantastyczną zabawę. Co ciekawe, czasy wszelkich typów padów do gier powoli odchodzą w zapomnienie. Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów sterowania za pomocą balansu ciała, ruchów i gestów. Chodzi oczywiście o technologię Kinect dostępną w grach na Xbox'a 360.

 

Spośród szcególnie popularnych produktów na rynku warto zwrócić uwagę na kilka nowych gier, które z pewnością dostarczą wiele frajdy młodym fanom gier. Jedną z nich jest Star Wars, a więc szeroko znana i uznana na całym świecie opowieść o Gwiezdnych Wojnach. Wybitny prezent nie tylko dla wielbicieli gier ale i kina sci-fi. Jest to niesamowita przygoda pełna walk z użyciem świetlnego miecza i podróży statkami kosmicznymi. A wszystko jest obsługiwane za pomocą Kinecta na Xbox One.

 

Inną często wybieraną propozycją jest również pakiet 13 doskonałych gier sportowych występujący pod nazwą Kinect Sports Ultimate.

 

To w tej grze niemu możemy z użyciem kontrolera Kinect zmierzyć się z innymi graczami w takich dyscyplinach jak skok w dal, rzut oszczepem, biegi krótkodystansowe, piłka nożna, siatkówka, kręgle, boks, tenis stołowy, futbol amerykański, rzutki, baseball, jazda na nartach i golf.

 

Kilka poziomów trudności czyni z gry atrakcyjny kąsek zarówno dla doświadczonych graczy jak i początkujących miłośników Xbox'a.

 

Inną propozycją pełną napięcia, zwrotów akcji i doskonałej grafiki jest Forza Motorsport 4 . Wyjątkowa gratka dla miłośników motorów i gier wyścigowych. Praktycznie nie da się nie pokochać wrażeń, które zapewnia sterowanie samochodem za pomocą Kinect.

Więcej informacji o Kinect

 

Sama gra jest rozbudowaną wersją następnej już odsłony popularnych wyścigówek dostępnych tylko na konsoli Xbox 360.

 

Grający ma dostępne 320 samochodów od ponad 70 producentów oraz wiele sposobności przeżywania wspólnych przygód z graczami z całego kraju. Możliwe jest ściganie się nawet 16 graczy jednocześnie podczas zmagań za pomocą internetu.

Akcesoria do konsoli Sony PS4 które warto...
Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
Tagi: konsola sony   ps4   akcesoria do konsoli  
26 lipca 2015, 18:36

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej konsoli PS4 w 100 procentach należy dokupić do niej stosowne akcesoria:

 

Dodatkowy kontroler bezprzewodowy DualShock 4

 

Drugi pad konieczny jest do wspólnej gry na konsoli w dwie osoby. Na rynku występuje w sklepach internetowych w różnych kolorach: czarnym, niebieskim czy czerwonym. Przy jego zakupie nie zapomnij też o dodatkowym przewodzie USB do jego ładowania lub o nabyciu dodatkowej ładowarki do kontrolerów DualShock 4.

 

Kamera Sony PS4 EYE czyli popularny Kinect do PS4

 

Przeprojektowana na nowo wersja kamerki znanej już z modelu Sony Playstation 3. Wyposażona jest już 2 obiektywy umozliwiające zdecydowanie bardziej precyzyjną rejestrację ruchu oraz większy komfort graczY i zabawy w porównaniu z Playstation 3

 

Ładowarka do padów DS4

 

Posiadając tylko jeden pad startowy DualShock 4 z jego ładowaniem nie ma żadnych problemów. Do zestawu dołączony jest przewód USB do ładowania z portu urządzenia. Ale już przy zakupie kolejnego kontrolera, czy kontrolerów Playstation Move musisz wykonać zakup stosownej ładowarki do padów PS4. Będziesz mógł jednocześnie je wszystkie zasilić pozostawiając wolne kolejne gniazdo USB w konsoli

 

Pad PlayStation Move

 

Klasyczna różdzka Sony Move taka jak w Sony Playstation 3 może stanowić dalsze uzupełnienie systemu rozrywki Playstation Move. Już długo przed debiutem nowej konsoli do gier było wiadomo, że kontroler ten zagra olbrzymią rolę w nowym systemie Sony.

 

Co prawda producent umożliwił sterowanie konsolą Sony PS4 za pomocą nowego pada DualShock 4, ale dopiero podłaczenie różdzki czyni gre wygodną i atrakcyjną.

 

Oderwać gracza od fotela, sprawić, aby skakał, biegał, podrygiwał, czy powiewał rękami - wszystko to stało na myśli producentom nowych gier na PS4. Nowy pad Move po modernizacji ma być jeszcze bardziej precyzyjny od poprzednika.

Akcesoria do konsoli Xbox
Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
Tagi: akcesoria do konsoli xbox  
14 lipca 2015, 21:56

Zakup samej konsoli Xbox to dopiero przyczółek przygody w świecie konsolowych gier video. Prawdziwa przygoda rozpocznie się dopiero po dokupieniu do konsoli Xbox niezbędnych dodatkowych akcesoriów.

 

Na początek możemy zarekomendować bezwzględnie zakup czujnika ruchu Kinect oraz dodatkowego pada do zestawu.

 

Jeśli pragniesz przyśpieszyć uruchamianie gier oraz ściągać gry na konsolę Xbox ze swojeg o konta na Xbox Live dokup także dysk twardy - najlepiej o pojemności 250 lub 500 GB.

 

Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox

 

Bezprzewodowe kontrolery do konsoli Xbox umozliwią Ci zatracić się w grze, jak nigdy dotychczas. Maja precyzyjny kształt i ergonomię , a dzięki udoskonalonemu sterownikowi znakomicie spisują się w grach.

 

Pady bezprzewodowe do Xboxa 360 Kinect są zasilane przy pomocy 2 baterii alkalicznych AA. Możesz je zastąpić poprzez nabycie odpowiedniego pakietu akku wraz z dodatkową ładowarkę zasilaną poprzez kabelek do portu USB konsoli czy poprzez dodatkowy zasilacz sieciowy.

 

Problem ten nie dotyczy pada do konsoli Xbox One. On bowiem posiada wbudowany akumulator, który można ładowac bezpośrednio za pomocą USB konsoli.

 

Czujnik Kinect do konsoli Xbox 360

 

Kinect – to rewolucyjny czujnik ruchu do konsoli Xbox. Urządzenie pozwala użytkownikowi na interakcję z urządzeniem bez wymagań używania innych urządzeń, wykorzystując gesty i ruchy wykonywane przy pomocy nóg i całego ciała, jak i przez głos. Kinect dla konsoli Xbox rewolucjonizuje sposób gry — koniec z kolejnymi kontrolerami. Po prostu stań przed sensorem — Kinect rozpozna Cię i zobaczy na Twoje ruchy.

 

Program dostarczany wraz z sensorem Kinect jest w stanie automatycznie wypośrodkować czujnik w oparciu o stan gry oraz fizyczne otoczenie gracza, biorąc poprawkę na również różnego rodzaju przeszkody (np. meble). Kinect ma funkcję współbieżnego śledzenia dużej postaci, w tym 2 aktywnych graczy, mogących zmieścić się w polu widzenia urządzenia.

Konsola Playstation 4 specyfikacja
Autor: kamnow465 | Kategorie: Konsola dla gracza 
Tagi: konsola   playstation 4  
05 lipca 2015, 09:35

Konsola PS4 zgodnie z uwagami konstuktorów została zaprojektowana przez graczy dla innych graczy.

 

Od samego dnia premiery podbiła serca i rozumy grających dając im wiele nowych i wspaniałych przeżyć niedostępnych na konsolach starszego pokolenia. Skupiła się bowiem głównie na satysfakcji grających, tak jak tego od niej oczekiwali, zdecydowanie bardziej niż jak jej antagonistka Xbox One na uzyskaniu dostępu do innych mediów w postaci internetu, filmów czy muzyki. Turaj gracz stoi na pierwszym miejscu.

 

Sony PS4 to aktualnie najbardziej wydajna konsola do gier dostępna na naszym rynku. Ale nie tylko rolę urządzenia do gier może pełnić, ale także pełnoprawnego komputera domowego.

 

Wygodnie pograsz na niej w doskonałe gry, zobaczysz w sieci nowy film, pograsz ze znajomymi w gry sieciowe poprzez PlayStation Network, czy w ostateczności podzielisz się swoimi przeżyciami bezpośrednio poprzez Fecebooka, czy Twittera.

 

Po dokupieniu dodatkowych akcesoriów jak następny pad bezprzewodowy, Sony PS4 Kinect oraz ładowarki i uzupełnieniu o kilka tytułów gier staje się kompletnym domowym systemem rozrywki, umożliwiając nie tylko samodzielne granie, ale także pełną rozrywkę poprzez Internet przy uczestnictwie innych grających.

 

Mocne strony:

 

- wysoka jakość wykonania

- intuicyjność i prostota obsługi

- dobra usługa PlayStation Plus

- doskonały pad DualShock 4

- bardzo mocna karta graficzna

- możliwość gry w trybie zdalnym

- bardziej wydajny układ graficzny niż w Xbox One

- dużo szybkiej pamięci GDDR5 - 32 razy więcej niż w PS3

 

Słabe strony - naprawdę krótka lista:

 

- jeszcze krótka lista gier

- brak funkcji przesyłu multimediów DLNA - obecnej w PS3

- brak odtwarzacza MP3

- mała pojemność akumulatora w padzie DualShock 4